Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

koncert na benefičním večeru na podporu projektu organizace H.M.N.T. Humanity.

4.5.2019 čas: 18:00 - 22:00

10.5. budu mít koncert na benefičním večeru na podporu projektu organizace H.M.N.T. Humanity. V rámci večera se můžete těšit na vernisáž k výstavě fotografií Kamila Kuběny a na přednášku Natálie Šrámkové, oboje na téma iráckého Kurdistánu, a na Slam Poetry Tima Postovita. Budu se tam s vámi těšit na viděnou!

„Svět není černobílý, jen se někdy ztrácí v barvách“: Kamil Kuběna zobrazuje ve výstavě fotografií z humanitární expedice do kurdské části Iráku světla i stíny místního života. Jeho analogové fotografie Vás přenesou do míst, která vídáte ve zprávách a umožní Vám nahlédnout do běžných životů lidí v exponovaném regionu.

Natalia Šramková je humanitární pracovnice, filmová producentka a zakládající členka organizace H.M.N.T. Humanity, která irácký Kurdistán navštěvuje pravidelně již několik let, je proto tou nejpovolanější osobou, která Vám může zasvětit do tajů místního života, jeho radostí i strastí, a k tomu Vám přiblíží rozvojové, humanitární i environmentální projekty, jejichž je sama součástí.

Slam Poetry Tima Potovita bude pro tento večer o Iráku, jezídech, cestovaní, životním putování a tak vůbec…
Autor je básník, pořadatel literárních večerů Újezdní básně a sám Irák navštívil. Studuje rusistiku na Filozofické fakultě UK. Pracuje v galerii současného umění Katie Feygie Art.

Jenoféfa Beta je písničkářka a básnířka, žijící v Brně. Její hudební tvorba žánrově vyrůstá z folku a občas zabloudí k blues. S její básnickou tvorbou jste se mohli seznámit ve sbírce Jemnocit, vydané na podzim roku 2016 (letos v červnu vyjde její samostatná sbírka Srdce v nahotě). V téže době odstartovala svou pěveckou dráhu coby polovina hudebně-poetického dua Jinotaje a na jaře 2018 se vydala na sólovou dráhu zpěvačky s kytarou nebo také kytaristky s melancholicky romantickým hlasem.

Podrobnosti

Datum:
4.5.2019
Čas:
18:00 - 22:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/867740393567401/

Místo konání

Expediční klubovna Brno
Jezuitská 1
Brno, 602 00
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Pořadatel

Kamil Kuběna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *