Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

„Za sny“: dernisáž výstavy Eleanor Skurske a koncert Jenoféfy Beta

27.3.2019 čas: 17:00 - 18:30

Koncert v rámci zakončení výstavy obrazů Eleanor Skurské. Představím starší i nové skladby v akustické podobě i dosud neslyšených aranžích.

Eleanor Skurska
Eleanor Skurska využívá rozmanité techniky – práci s akrylem, temperami, uhlem i pastelem. Volí různé podklady – od klasických pláten přes papír, karton až po sololit – a ve své tvorbě se neustále rozvíjí do míst zatím netušených a nepoznaných.
Inspiraci hledá v aktuálním emocionálním rozpoložení, v lidech, vztazích, přírodě, hudbě a v knihách. Obrazy na výstavě Za sny vznikly v období let 2017–2019 a zrcadlí emocionální krajinu autorky.

Jenoféfa Beta
Brněnská básnířka a písničkářka, původem z Přerova. Její hudební tvorba žánrově vyrůstá z folku, koření v písničkářství a v inspiraci odbíhá k blues, rocku i popu. Elektroakustická kytara tvoří hudební krajinu poetickým textům. Její tvorba tematicky čerpá z citů, vášně, okamžiků a každodennosti.
S její básnickou tvorbou jste se v knižní podobě mohli seznámit ve sbírce Jemnocit, vydané na podzim roku 2016. V téže době odstartovala svou pěveckou dráhu coby polovina hudebně-poetického dua Jinotaje a následně se na jaře 2018 vydala na sólovou dráhu zpěvačky s kytarou nebo také kytaristky s melancholicky romantickým hlasem.

Podrobnosti

Datum:
27.3.2019
Čas:
17:00 - 18:30
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/252063152400246/

Místo konání

Cukrárna Amadeus
Kovářská 2
Kroměříž, 767 01
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *